0 %

Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Компанія "Карбон сервіс Україна" заснована в 2007 році.

Наша основна спеціалізація - це монтаж, виробництво, модернізація, налагодження устаткування і технологічних ліній в харчовій, хімічній та інших галузях промисловості.

Ринок України вимагав сильну, конкурентоспроможну монтажну організацію для установки технологічного устаткування, модернізації та нарощування виробничих потужностей. Це дало поштовх для створення і розвитку компанії "Карбон сервіс Україна". У найкоротші терміни були залучені висококваліфіковані фахівці, закуплено якісне обладнання. Компанія стала затребувана, як постачальниками обладнання, так і підприємствами, що виробляють продукцію.

0 +
Виконаних проєктів
0 +
Задоволені клієнти
0
Років на ринку
0 +
Професіоналів в команді
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Наші Послуги

Наша спеціалізація - монтаж, виробництво, модернізація, налагодження устаткування і технологічних ліній в харчовій, хімічній та інших галузях промисловості

Монтаж обладнання

Професійний монтаж (демонтаж) виробничих ліній і технологічного обладнання, модернізація і нарощування виробничих потужностей.

Електромонтаж

Виконуємо монтаж систем керування та живлення без помилок і в строк. Наші фахівці мають багаторічний досвід в цій сфері. Ми прокладаємо кабельні траси, расключаем електрообладнання, проводимо тестування.

Виробництво

Виготовляємо технологічні вироби будь-якої складності з нержавіючої сталі.

Зварювальні та ізоляційні роботи

Наші фахівці професійно виконають газоелектрозварювальні роботи будь-якої складності, будь-якого обсягу і будь-якої технічної доступності. Також виробляємо ізоляційні роботи технологічних трубопроводів.

Пакування

Зробимо упаковку обладнання будь-якої складності за євростандартами для зберігання, вантажно-розвантажувальних робіт і транспортування.

Пуско-налагоджувальні роботи

Виробляємо повний комплекс пусконалагоджувальних робіт.

ПОРТФОЛІО

Останні Проєкти

НАШІ КЛІЄНТИ

Відгуки

Контакти

Ви можете зв'язатися з нами, скориставшись цією формою: