0 %

Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Маючи великий досвід в області монтажу, виробництва і налагодження устаткування, ми пропонуємо сміливі конструктивні рішення, які дозволяють скоротити ваші витрати, час і тим самим виграти в термінах реалізації всього проєкту. Нам під силу передислокація, як окремих одиниць обладнання, так і цілих ділянок діючого виробництва. Такі завдання вимагають детального опрацювання питань упаковки обладнання, навантаження і транспортування, з чим на високому рівні справляється відділ логістики компанії «Карбон сервіс Україна».

Використовуючи передові технології виробництва робіт і спираючись на свій кваліфікований персонал, ми гарантуємо високу якість виконуваних робіт. Це якість компанії «Карбон сервіс Україна» добре відомо нашим клієнтам і їх коло стає все ширше і ширше. За такий короткий час ми встановили більше 7 ліній розливу напоїв в скляну, ПЕТ або баночну упаковку, брали участь в проєктах по монтажу обладнання вуглекислотних станцій, ємнісного обладнання, окремих агрегатів і цілих ділянок виробництва.

Одним з найважливіших умов виконання зобов’язань «якісно і в строк» ​​є тісний контакт з нашими клієнтами, детальне опрацювання проєкту технічним відділом і управління проєктами на місцях в особі керівника робіт. Для наших замовників не менш важливим є дотримання умов Техніки Безпеки при виконанні робіт. Співробітники компанії проходять щорічну атестацію, і на місці виконання робіт завжди присутній інженер, який контролює і координує дотримання охоронних заходів.