0 %

Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Компанія “Карбон сервіс Україна” заснована в 2007 році. Основна спеціалізація – це монтаж, виробництво, модернізація, налагодження устаткування і технологічних ліній в харчовій, хімічній та інших галузях промисловості.

Ринок України вимагав сильну, конкурентоспроможну монтажну організацію для установки технологічного устаткування, модернізації та нарощування виробничих потужностей. Це дало поштовх для створення і розвитку компанії “Карбон сервіс Україна”.

У найкоротші терміни були залучені висококваліфіковані фахівці, закуплено якісне обладнання. Компанія стала затребувана як постачальниками обладнання, так і підприємствами, що виробляють продукцію. Все нові й нові міста виникали на оперативній карті. Надалі нами було відкрито провадження нестандартизованого обладнання і виробів з металу для всіх галузей промисловості.

Основний наш капітал, яким ми найбільше цінуємо – команда. Ми змогли створити команду, в якій “завдання всіх” стає “завданням кожного”. Наші працівники постійно підвищують і вдосконалюють свої професійні навички. Керівництво компанії працює в напрямку оптимізації реалізації проєктів, координує виконання проєктів в реальному часі і завжди знаходиться в контакті зі своїми клієнтами.

Контакти

Ви можете зв'язатися з нами, скориставшись цією формою: